HOMOCYSTEÍN

PORADENSTVO
K ZNIŽOVANIU HOMOCYSTEÍNU

35 € *

telefonicky alebo online cez Skype

trvanie: do 60 min.

PORADENSTVO
KU KONTROLNÉMU ODBERU HOMOCYSTEÍNU

(do 6 mesiacov od prvého odberu Hcy)

20 € *

telefonicky alebo online cez Skype

trvanie: do 60 min.

* platba predom na faktúru *platba v hotovosti na mieste *** platba po konzultácií na faktúru

Poznámka: V prípade, že ste u nás absolvovali konzultáciu k znižovaniu homocysteínu a chcete prísť na psychosomatiku podľa Germánskej novej medicíny (do 3 mesiacov od konzultácie k znižovaniu Hcy), platí pre Vás cenník následnej konzultácie psychosomatiky podľa GNM.

Konzultácia cez Skype z pohodlia svojho domova je u našich klientov, nielen zo vzdialených miest, často využívaná forma konzultácie.

V prípade záujmu o online konzultáciu cez Skype nás kontaktujte e-mailom: info@naturopatickaporadna.sk, telefonicky: +421 949 470 019 alebo vyplňte kontaktný formulár na našej stránke. Dohodneme si spolu termín konzultácie, ktorý Vám bude vyhovovať. Počas konzultácie sa po celý čas potrebujeme vzájomne vidieť, preto je potrebné, aby ste mali funkčnú webkameru.

Online konzultáciu cez Skype uhradíte platbou na faktúru, ktorú Vám po konzultácií pošleme na Váš e-mail.

Vyhotovíme Vám darčekovú poukážku v ľubovoľnej hodnote, ktorú môžete niekomu venovať.
Hodnotu poukážky uhradíte na náš účet. Následne Vám zašleme na Váš e-mail poukážku s kódom a dátumom vystavenia v PDF, ktorú si môžete vytlačiť alebo zaslať tomu, koho chcete obdarovať. Darčekovú poukážku môže jej majiteľ použiť na akékoľvek služby poskytované našou poradňou uvedené v cenníku na našej stránke.
Za vyplatenú poukážku nie je možné vrátiť naspäť peniaze. Z poukážky nevydávame peniaze. Na všetky služby je potrebné sa vopred objednať.
V prípade záujmu o darčekovú poukážku nás kontaktujte e-mailom: info@naturopatickaporadna.sk alebo telefonicky: +421 949 470 019.