V našej naturopatickej poradni odporúčame iba produkty a prípravky, ktoré obsahujú suroviny v najvyššej kvalite a vstrebateľnosti, sú bez cukru, umelých farbív, konzervantov a ďalších pre telo škodlivých látok, obsahujú iba organické zložky, sú vhodné aj pre vegetariánov i vegánov a každá v nich obsiahnutá surovina prešla testami na obsah účinných látok.

Väčšina bežne dostupných doplnkov stravy z lekárne obsahuje vitamíny vo formách, ktoré sú pre organizmus málo vstrebateľné, t.j. aj keby ste si daného vitamínu dali väčšie množstvo, do Vášho tela sa celkovo vstrebe iba nepatrné množstvo. Naopak, keď užívate vitamíny v bioaktívnych (pre telo lepšie vstrebateľných) formách, aj pri nižšej dávke má Vaše telo z takýchto doplnkov výživy väčší benefit.

Okrem toho množstvo bežne dostupných doplnkov stravy (najmä tie vo forme kapsúl alebo s postupných uvoľňovaním) obsahuje rôzne pomocné látky, ktoré sú pre telo škodlivé a spôsobujú napríklad žalúdočné problémy alebo nevoľnosti.  V našej poradni odporúčame kvalitné prírodné detoxikačné preparáty a doplnky výživy, ktoré vám pomôžu doplniť potrebné živiny, napomáhajú procesu detoxikácie organizmu a naštartujú ozdravné procesy v tele.

Pozitívne skúsenosti máme s produktami značky Vitality, ktoré obsahujú látky v najvyššej kvalite a vstrebateľnosti.

Zakúpiť si ich môžete so zľavou na tejto webovej stránke:

141.hcy-vitality.cz

 

Zľava sa uplatní po zadaní zľavového kódu 141 v košíku.