V naturopatickej poradni v Nitre sa vám venujú:

Mgr. Karina Kurtová (*1985) – konzultantka celostného zdravia

„Vždy som dávala prednosť alternatívnym metódam liečby pred klasickou medicínou a po narodení mojej dcéry som pátrala po príčinách našich zdravotných problémov ešte intenzívnejšie. Zo záľuby sa postupne stala vízia založiť naturopatickú poradňu a naplniť tak túžbu žiť zdravým a radostným životom nielen sebe a svojej rodine, ale komukoľvek, kto chce vyriešiť príčiny svojej choroby a nie iba potláčať jej následky. Pozitívne výsledky nami používaných terapií a postupov mám možnosť denne vidieť na sebe, svojej rodine, ale aj na našich klientoch v poradni.“

Ing. Zoltán Németh

Ing. Zoltán Németh (*1958) – konzultant celostného zdravia

„Každý človek sa môže uzdraviť, pretože telo má schopnosť regenerácie. Celostná terapia pomáha tieto možnosti využívať a podporovať hĺbkovou detoxikáciou organizmu. Dôležité je však vedieť, že výsledok závisí od vloženého úsilia a schopnosti zmeniť svoj životný štýl spôsobom, ktorý tieto procesy podporuje. Pri dosahovaní týchto zmien vám radi podáme pomocnú ruku a pomôžeme vám ich naštartovať. O účinnosti našich diagnostických metód, terapeutických postupov a detoxikačných protokolov svedčia referencie ľudí, ktorí ich aplikovali.“

SÚČASŤOU NAŠEJ METÓDY SÚ NASLEDOVNÉ POSTUPY:

biorezonančná diagnostika


Komplexná biorezonančná diagnostika ľudského organizmu prístrojom Diacom Lite Freq, ktorý odhalí baktérie, vírusy, plesne, toxíny a parazity vo vašom tele, ktoré sú príčinami prevažnej väčšiny chorôb.

frekvenčná terapia

Frekvenčná terapia najmodernejším plazmovým generátorom Diacom Plazmotronic, t.j. neinvazívne odstránenie patogénov a zistených záťaží z tela.

znižovanie homocysteínu

Znižovanie homocysteínu za účelom prevencie civilizačných chorôb - sme autorizovaní poradcovia programu znižovania homocysteínu pre región Nitra a Levice.

detoxikačné poradenstvo

Komplexné detoxikačné poradenstvo podľa individuálneho plánu, vrátane odporúčania detoxikačných prípravkov a výživových odporúčaní.

emočné konflikty

Zohľadňujeme stresové faktory ako možné príčiny vzniku ochorení a riešenie emočných konfliktov ako významný prvok pri ich odstraňovaní. Využívame vlastnú synergickú metódu PSYCHOLOGIKA na identifikáciu a odstraňovanie emocionálnych blokov.

naturopatické poradenstvo

 

Poskytujeme len rady, ktoré je klient schopný integrovať do svojho každodenného života.

alternatívne terapie

 

V prípade potreby vieme odporučiť klientov k spriazneným odborníkom na doplnkovú terapiu.

CERTIFIKÁTY A OSVEDČENIA ZO SEMINÁROV A KURZOV:

Sme absolventmi kurzov pani Ing. Hany Bláhovej, známej českej poradkyne celostnej medicíny, ktorá svoje úspešné výsledky zdokumentovala v dvoch knihách: Deník poradce a Deník poradce 2. Absolvovali sme certifikované školenie k poradenstvu na homocysteín u autorky medzinárodného programu Vitamíny s příběhem Mgr. Michaely Verde Beitlovej.

NAPÍSALI O NÁS:

Naturopatická poradňa Nitra v MY novinách

NATUROPATICKÁ PORADŇA NITRA: