Frekvenčná terapia

 

Terapia:

Frekvenčnú terapiu v našej naturopatickej poradni vykonávame plazmovým generátorom Diacom Plazmotronic. Tento prístroj je najdokonalejším prístrojom svojho druhu, ktorý je momentálne k dispozícií na trhu. Frekvenčná terapia vie odstrániť rôzne patogény (pomalé víry, škodlivé baktérie, parazity a plesne) v organizme a zároveň podporiť imunitu detoxikačnými a harmonizačnými frekvenciami. Výhodou frekvenčnej terapie (nazývanej aj plazmovanie alebo elektroherbalizmus) je, že nemá žiadne vedľajšie účinky a likviduje iba patogény, ktoré sú naprogramované v plazmovom generátore. Frekvenčná terapia je založená na výskume mikrobiológa Dr. Royala Raymonda Rifa, ktorý zistil, že každý mikroorganizmus umiera pri určitej frekvencii. Rife ožaroval patogény určitými frekvenciami pomocou plazmového žiariča a pozoroval ako sa rozkmitajú, rozpadnú a umierajú. Terapia plazmovým generátorom založená na princípe biorezonancie dokáže pomáhať pri mnohých ochoreniach.

Kontraindikácie:

Frekvenčná terapia prostredníctvom plazmového generátora Diacom Plazmotronic nie je vhodná pre ľudí s epilepsiou, kardiostimulátorom a tehotné ženy. Pre všetkých ostatných je táto metóda bezpečná a bezbolestná.

Podmienky terapie:

V deň frekvenčnej terapie neodporúčame piť alkoholické nápoje a počas terapie je potrebné vypnúť svoje mobilné telefóny a zložiť kovové šperky (náušnice, retiazky, náramky, hodinky, piercingy, opasky).

Priebeh terapie:

Pred plazmovaním sú najprv patogény testované pomocou biorezonančnej diagnostiky prístrojom Diacom Lite Freq. Aplikácia frekvencií pomocou plazmového generátora je bezkontaktná. Je vhodná aj pre deti, s ktorými môžu byť v miestnosti prítomní aj rodičia. Ak niektorý člen rodiny nie je nositeľom patogénu, ktorý je v danej chvíli plazmovaný, je toto pôsobenie pre neho zdravotne nezávadné (frekvencie na neho nepôsobia).

Plazmovanie je pohodlné a príjemné. Terapia prebieha v miestnosti, v ktorej sedíte v blízkosti plazmového generátora a počas terapie si môžete napríklad čítať. Počas frekvenčnej terapie je žiadúce dodržiavať pitný režim pre vyplavovanie toxínov z tela.

Približne tri týždne po plazmovaní neodporúčame absolvovať krvné testy, pretože by ich výsledky nemuseli byť relevantné, keďže sa telo postupne zbavuje toxínov.

Vysvetlenie princípu biorezonancie a rozpad patogénov počas frekvenčnej terapie plazmovým generátorom:

Prednáška profesora a výskumníka Anthonyho G. Hollanda o likvidácii rakovinových a leukemických buniek plazmovým generátorom: